Wa偶ne – informacje odno艣nie zebra艅 z Rodzicami !

Pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym odb臋dzie si臋
30 sierpnia o godz. 16.30, na kt贸re serdecznie zapraszamy wszystkich rodzic贸w.

 

Po kr贸tkim zebraniu og贸lnym odb臋d膮 si臋 zebrania grupowe. Jest to bardzo wa偶ne zebranie, na kt贸rym zostan膮 om贸wione wszystkie sprawy dotycz膮ce grupy, do kt贸rej Wasze dziecko b臋dzie ucz臋szcza膰 (zgody, o艣wiadczenia, wyb贸r grupowej Rady Rodzic贸w oraz wsp贸lne ustalenie zasad funkcjonowania grupy i wsp贸艂pracy). Przypominamy, 偶e na wszystkie zebrania przychodzimy bez dzieci.

 

Zanim spotkamy si臋 na zebraniach w sierpniu podajemy kilka istotnych informacji dotycz膮cych funkcjonowania naszego przedszkola:

 

1. Przedszkole pracuje w godzinach 6.30 鈥 16.30. Grupy 艂膮czone s膮 w godzinach przed 8.00 i po 15.00.

2. Nie spisujemy um贸w. Funkcjonuj膮 jedynie deklaracje pobytu i wy偶ywienia dziecka w przedszkolu.

3. Godziny od 8.00 鈥 13.00 s膮 bezp艂atne. Za ka偶d膮 dodatkow膮 godzin臋 przed 8.00 i po 13.00 ka偶dego dnia pobierana jest op艂ata 1,00 z艂. Dzieci z rocznik贸w 2015, 2016 nie ponosz膮 op艂at za pobyt dziecka w przedszkolu.

4. Funkcjonuje system do rejestrowania pobytu dziecka w przedszkolu. S艂u偶y do tego karta, 1 kart臋 otrzymuj膮 Pa艅stwo za darmo (do zwrotu, gdy dziecko ko艅czy nasze przedszkole). Istnieje mo偶liwo艣膰 dom贸wienia dowolnej ilo艣ci kart . Osoby zainteresowane zakupem dodatkowych kart mog膮 zg艂osi膰 zapotrzebowanie u nauczyciela na pierwszym zebraniu w dniu 30 sierpnia.

5. W naszym przedszkolu funkcjonuje kuchnia, kt贸ra serwuje 4 posi艂ki dziennie: 艣niadanie, II 艣niadanie, obiad
i podwieczorek.

6. Dzieci w grupie 3-latki oraz 4-latki odpoczywaj膮 w godzinach od ok. 12.00 鈥 ok. 13.45. Ka偶de dziecko ma sw贸j indywidualny le偶aczek. Dzieci przebieraj膮 si臋 do pi偶amek. Prosimy o przyniesienie na zebranie sierpniowe podpisane ma艂e poduszki.

7. Prosimy nie kupowa膰 dzieciom tzw.鈥 Wyprawek鈥. Zostanie to om贸wione w gronie grupowym 30 sierpnia.
Prosimy jedynie, aby ka偶de dziecko na 1 wrze艣nia mia艂o zakupione papcie (najlepiej na rzepy).

8. Ubezpieczenie dziecka to indywidualna decyzja ka偶dego rodzica, a co za tym idzie przedszkole nie po艣redniczy
w zawieraniu um贸w z ubezpieczycielem.