2024-02-05
Nabór do przedszkoli - informacje dla nowych przedszkolaków oraz o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025.

Witryna naborowa dla rodziców nowych przedszkolaków będzie dostępna od 4 do 15 marca br. - www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl  Zasady naboru znajdują się w zakładce Rekrutacja.

Rodzice dzieci obecnie chodzących do przedszkola mają zagwarantowane miejsce w swoim przedszkolu i nie biorą udziału w rekrutacji, a jedynie potwierdzają wolę kontynuacji lub rezygnacji w terminie od 12 do 23 lutego poprzez złożenie deklaracji.

W wyżej wymienionym terminie deklaracja będzie dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Rekrutacja oraz do pobrania w  przedszkolu. Przed godziną 7:00 oraz po godzinie 15:00 wypełnione deklaracje prosimy wrzucać do skrzynki w szatni umieszczonej na żółtym stoliku.

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach